KONST / Litografier / Färglitografi 15549259
nr 1554 9259
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Riddarholmen, saknar glas. Signerad, numrerad 40/60, -80. Färglitografi, bildmått: 54x85, yttermått inklusive ram. 75x106 cm
Kondition: pappersskada,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:51:08
100 kr
150 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas